Facebook Duvarındaki Bütün Yazıları / Gönderileri Silme

Şu günlerde ’ta birçok kişi önceden yaptıkları paylaşımları ve durum güncellemelerini silmek istiyor fakat ’a uzun süredir üye olan ve çok fazla durum güncellemesi ve paylaşım yapanlar için duvardaki bütün yazıları silmek çok zor. Ben de bugünlerde eski paylaşımlarımı silmek istediğim için bu konuda bir araştırma yaptım ve kısa yoldan gönderilerini silmek için güzel bir yöntem buldum. Facebook gönderilerinizi birkaç dakika içinde tamamen silmek için aşağıdaki adımları takip edin.

1- Mozilla Firefox veya Internet Explorer kullanarak Facebook hesabınıza bağlanın ve profil sayfanıza girin.

2- Duvarı Temizle Yandaki linke sağ tıklayarak sık kullanılanlara ekleyin.

3- Bağlantıyı sık kullanılanlara eklediğinizden emin olun ve Facebook profilinize geri dönün.

4- Facebook profil sayfanızdayken (profil sayfanızda olmanız şart) yukarıda sık kullanılanlara eklediğimiz linke tıklayın. Tıkladıktan sonra aşağıdaki ekranı göreceksiniz.

5- Ekranı gördükten sonra Remove My Posts After The yazısının 1,5, 10 ya da 20 gönderiden sonra sil yazıp GO’ya tıklayın. Tüm gönderileri silmek istiyorsanız 1′i seçin.

6- Eklentiniz tüm bu işlemlerden sonra eskiden yeniye doğru gönderileri silmeye başlayacak. İşlem bittikten sonra Close’a tıklayın.

Not: Bu yöntemi Zaman Tüneli’ne geçen kullanıcılar kullanamaz. Sadece eski Facebook duvarlarını kullanan Facebook üyeleri kullanabilir.

Facebook Duvarındaki Bütün Yazıları / Gönderileri Silme” üzerine 22 düşünce

  1. Öncelikle çok sağolun, uygulamayı denedim oldu fakat bir sorunum var. Şöyle anlatayım. Bilgisayarda facebook’a girdiğim zaman eski gönderilerim çıkmıyor; ‘Gösterilecek başka gönderi yok’ diyor, buraya kadar her şey iyi. Fakat mobilden facebook’a bağlandığımda eski gönderilerimi de görüyorum yani tamamı silinmemiş. Bu konuda ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

  2. @Çağlar; Eğer Timeline, yani Zaman Tüneli kullanıyorsan bu yöntemi uygulayamazsın. Eğer normal duvar kullanıyorsan bir daha deneyebilir misin? Uygulama çalışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>